Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Message
am: መልእክት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Recipient
am: ተቀባይ
