Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: Format
be: Фармат

en: Text
be: Тэкст

en: Mail
be: Пошта

en: Sent email to %recipient
be: Даслаць емэйл %recipient

en: Recipient
be: Адрасат
