Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Format
cs: Formát

en: Mail
cs: E-mail

en: Sent email to %recipient
cs: Poslán e-mail na adresu %recipient

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Recipient email address
cs: E-mailová adresa příjemce
