Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: Text
da: Tekst

en: Mail
da: E-mail

en: Sent email to %recipient
da: E-mail sendt til %recipient

en: Recipient
da: Modtager

en: Recipient email address
da: Modtager e-mail-adresse
