Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: Format
gl: Formato

en: Text
gl: Texto

en: Mail
gl: Correo-e

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Recipient
gl: Recipiente
