Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Text
id: Teks

en: Mail
id: Email

en: Sent email to %recipient
id: Email sudah dikirim ke %recipient

en: Recipient
id: Penerima

en: Recipient email address
id: Alamat email penerima
