Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Format
is: Stílsnið

en: Text
is: Texti

en: Mail
is: Póstur

en: Sent email to %recipient
is: Sendi tölvupóst á viðtakanda %recipient

en: Recipient
is: Viðtakandi
