Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: Format
ja: フォーマット

en: Text
ja: テキスト

en: Mail
ja: メール

en: Sent email to %recipient
ja: %recipient へメールが送信されました

en: Recipient
ja: 受信者

en: Recipient email address
ja: 受信者メールアドレス
