Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Format
ku: فۆرمات

en: Text
ku: دەق

en: Sent email to %recipient
ku: ئیمێل بنێرە بۆ %recipient

en: Recipient
ku: وەرگر
