Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: Format
ru: Формат

en: Text
ru: Текст

en: Mail
ru: Почта

en: Sent email to %recipient
ru: Отправка почты для получателя %recipient

en: Recipient
ru: Получатель

en: Recipient email address
ru: Email адрес получателя
