Mail Actions (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Mail
te: మెయిల్
