Mail Actions (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Sent email to %recipient
ka: წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: Recipient
ka: მიმღები
