Mail Actions (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Format
lv: Formāts

en: Text
lv: Teksts

en: Mail
lv: Pasts

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Recipient email address
lv: Saņēmēja e-pasta adrese
