Mail Actions (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: Format
pt: Formato

en: Text
pt: Texto

en: Mail
pt: Correio

en: Sent email to %recipient
pt: Email enviado para %recipient

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Recipient email address
pt: Endereço de email do destinatário
