Mail Actions (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Format
el: Μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Sent email to %recipient
el: Στάλθηκε e-mail στον %recipient

en: Recipient
el: Παραλήπτης
