Mail Actions (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: Format
eu: Formatua

en: Text
eu: Testua

en: Mail
eu: Posta

en: Sent email to %recipient
eu: Bidali eposta %recipient-ri

en: Recipient
eu: Hartzailea
