Mail Actions (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: Format
hr: Oblik

en: Text
hr: Tekst

en: Mail
hr: E-pošta

en: Sent email to %recipient
hr: Pošalji e-poštu korisniku %recipient.

en: Recipient
hr: Primatelj
