Mail Actions (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Sent email to %recipient
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient

en: Recipient
km: អ្នកទទួល
