Mail Actions (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Text
sr: Текст

en: Mail
sr: Пошта

en: Recipient
sr: Прималац
