Mail Actions (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Text
ta: உரை

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Sent email to %recipient
ta: %recipient க்கு மின்னஞ்சல் அனுப்பப்பட்டது

en: Recipient
ta: பெறுநர்
