Mail Actions (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: Message
ur: پیغام

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Text
ur: متن

en: Mail
ur: مراسلہ
