Mail Actions (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: Mail
sv: E-post

en: Sent email to %recipient
sv: Skickade e-post till %recipient

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Recipient email address
sv: Mottagarens e-postadress
