Mail Actions (1.0.0-alpha5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Mail
de: E-Mail

en: Sent email to %recipient
de: E-Mail wurde an %recipient gesendet

en: Recipient
de: Empfänger

en: Recipient email address
de: E-Mail-Adresse des Empfängers

en: The provided template is not valid Twig.
de: Die bereitgestellte Vorlage ist kein gültiges Twig.
