Mail Actions (1.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Sent email to %recipient
oc: Corrièr electronic mandat a %recipient

en: Recipient
oc: Destinatari
