Mail Actions (1.0.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیغام

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Text
fa: متن

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Sent email to %recipient
fa: نامه الکترونیکی به %recipient ارسال شد

en: Recipient
fa: گیرنده
