Mail Actions (1.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Format
ps: بڼه

en: Text
ps: متن

en: Mail
ps: بریښنالیک
