Mail Actions (1.0.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Format
vi: Định dạng

en: Text
vi: Văn bản

en: Mail
vi: Thư

en: Sent email to %recipient
vi: Gửi email đến %recipient

en: Recipient
vi: Người nhận
