Mail Box Management (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: None
de: Keine

en: Server Port
de: Server-Port

en: Mailbox
de: Postfach

en: email address
de: E-Mail-Adresse

en: Connection Type
de: Verbindungstyp
