Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ
