Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Host
fa: میزبان

en: Owner
fa: مالک

en: Port
fa: درگاه

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد
