Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Host
fi: Isäntä

en: Owner
fi: Omistaja

en: Port
fi: Portti
