Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: Host
is: Vél

en: Owner
is: Eigandi
