Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်
