Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Configuration saved.
nn: Oppsettet er lagra.
