Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: Host
oc: Òste

en: Owner
oc: Proprietari

en: Port
oc: Pòrt
