Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Host
ru: Хост

en: Owner
ru: Владелец

en: Port
ru: Порт

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.
