Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Host
sl: Gostitelj

en: Owner
sl: Lastnik

en: Port
sl: Vrata
