Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.
