Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Owner
ug: ئىگىسى
