Mail Box Management (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: None
hi: कोई नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: Host
hi: होस्ट

en: Port
hi: पोर्ट
