Mail Box Management (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
