Mail Box Management (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Host
hy: Հոսթ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Port
hy: Պորտ
