Mail Box Management (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Owner
jv: Sing duwé
