Mail Box Management (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Port
ka: პორტი
