Mail Box Management (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Host
kk: Хост
