Mail Box Management (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Port
km: ច្រក
