Mail Box Management (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Owner
ku: خاوەن

en: Port
ku: دەروازە
