Mail Box Management (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Owner
sk: Vlastník

en: User does not exist.
sk: Používateľ neexituje
