Mail Box Management (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: None
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Configuration saved.
ta: முறைப்படுத்தல் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Host
ta: புரவலன்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Port
ta: துறை
