Mail Box Management (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Host
th: โฮสต์

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Port
th: พอร์ต
